Василівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Семенівської селищної ради

/Files/images/остан дзвынок.jpg

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді, сімї та спорту Семенівської селищної ради № 45 від 30.04.2021 р. "Про запровадження дистанційного навчання у закладах освіти Семенівської селищної ради"

З 30 квітня 2021 року по 10 травня (включно) 2021 року освітній процес у Василівському закладі освіти Семенівської селищної ради проводиться за дистанційними технологіями навчання для учнів 1-9 класів. Заняття проводяться відповідно до розкладу. Запрошення учнів на уроки знайдете на власній електронній почті. З питань змін у розкладі звертайтеся до класного керівника

Міністерство охорони здоров'я заявляє про необхідність залишатися вдома. Міністр наполягає, говорячи: «Занотуйте: карантин – це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу чи навчання - це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома.

У Полтавській області з 15 квітня запроваджують «червону» зону карантину.

Згідно з постановою уряду, у «червоній» зоні діють жорсткі обмеження, як під час січневого локдауну: заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків ), спортзалам, ринкам

Однак працюють банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини. Також місцева влада може запроваджувати свої додаткові обмеження.

Відзначаємо День пам’яті та примирення 8 травня, і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня, встановлені Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”. Ця війна стала найкривавішою і найжорстокішою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. В ці дні акцентуємо на людському вимірі, а не лише на геополітичних чинниках, військовій стратегії й тактиці, згадуємо і вшановуємо звитягу ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його, а також інших, кого торкнулась війна –військовополонених, остарбайтерів, підпільників, дітей, жінок, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через їхні міста і села.

За розпорядженням селищного голови День пам'яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Семенівській ОТГ проводимо 8 травня о 10.00. Запрошуємо батьків та учнів нашого закладу освіти до участі.

/Files/images/9 травня.jpg

.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2021 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930